Článek 19 (1)

28. prosince 2012 v 9:22 | Arkadina
Právo pokojně se shromažďovat je zaručeno.

Jsem v Praze. Už druhý den. A skutečně jsem se naučila více než doma. Také jsem toho stihla více než doma. Ale mizerných pocitů před spaním jsem se nezbavila. Ani když jsem před tím nahlas četla Forsytha a dívala se na komedii.


Pan letec jel se mnou. Asi mě má opravdu rád. Sice byl smutný, řekl, že jeho rodina byla smutná, ale to se mě až tak nedotklo. Jet nemusel. Ale je to od něj hezké. Možná tím víc.
Výměna jízdenek. Protože jsme si koupili dopředu na neděli. Zablokovali jsme přepážku na čtvrt hodiny. A to se tím zabývaly dokonce dvě pokladní. ČD by si měly pořídit do firmy nový informační systém. Který by byl srozumitelnější pro uživatele.
Film Na hromnice o den více. Zábavný. Hezká zápletka. Pozvala jsem pana letce do kina. Na film. Na který mám psát recenzi. Asi to není moc košer. Ale proč z povinnosti neudělat aspoň trochu zábavu? Dobře, proč se neudělat lepší než jsem. Milejší. Sedm psychopatů. Nebo možná devět. Ještě nevím kdy. Asi v neděli. Uvidím.
Cítím se mizerně kvůli mámě a sestřičce. O to víc jsem milá na pana letce. Nebo je to tím šestidenním odloučením? Po asi půl roce. I on je milý. Jak milé. Wat aardig!
Vánoční dárek. Vodička na černé tečky. Včera poprvé. Mohla by fungovat. Pálila. Opravdu hodně. Zatím jediný výsledek vysušená kůže. Napjatě čekám, co bude dál.
"Už se s českou rodinou domluví nizozemsky." "Nejvíce mu na našem cukroví chutnají lentilky na košíčcích."
 


Komentáře

1 bludickka | Web | 28. prosince 2012 v 19:37 | Reagovat

Já buď naříkám, že večer nemůžu usnout a myslím na blbosti, nebo padám do komatu už v sedm večer. Ani jedno se mi nezamlouvá. Pořád ještě nevím, kam je určena ta recenze.. :)Tak ať vám vaše radost ze shledání vydrží co nejdéle!

2 Arkadina | Web | 30. prosince 2012 v 9:08 | Reagovat

bludickka: Na jednu stranu nepříjemné myslet na blbosti, ale když už ani nemáš nad čím přemýšlet, jenom nad tím, že zase nemůžeš spát, tak je to na palici. Já raději to koma. Ale v sedm je přeci jen trochu brzo. Vidíš, je třeba se mi připomínat. Do školy. Kam jinam. Zápočtová. Bude veselo. Dnes do kina.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.