Článek 17 (4)

5. prosince 2012 v 7:47 | Arkadina
Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

Ahoj? Ahoj? Ahoj. Vítej zpět. Byla jsi tu pořád. Vím. Snažila jsem se. Ale už nemám motivaci. Jen nezvladatelné chování, děsivá čísla a žádnou víru ve zlepšení. Jen potřebu. Jen touhu. Únavu z toho, jak se zklamávám. Veselé dopisy domů. Vlastně už ani nejsem moc na počítači. Dost jsem si na to zvykla. Jen kvůli jednomu člověku mě to mrzí. Můj problém.


Směska. Písně z dob hodně dávných. Anglické. Armáda. Rok až dva staré. Pro tyto chvíle. Kdy je třeba přemýšlet, ale já už na to nemám.
Tma. Chodba. Linoleum. Za chvíli jeden z mých nejoblíbenějších předmětů. No a? Spát? Ne. Nebýt. Už zase. Jsi dobrá. Jako vždy. Jak tě porazit? Vím to. Chci to. Nemám na to sílu. A není to o tom tě porazit. Uspokojit. Abys mne na chvíli nechala. Plány. Kolik jsem jich jen měla. Motivací, nových začátků, konců. Jedla jsem Nutelu. Zatracené kakao. Doufám, že ji pan letec schoval. Vlastní rodiče nás jménem Mikuláše zabíjejí. Od května bez drogy. A teď je to zlé. Drž se od ní dál.
Ještě dvacet minut. Psát abych nemyslela? Už zase? Jak mi to říká Alice? Je to, doufám Alice. Sebelítost. Hmm. Tak se k tomu přidala hypochondrie. Kašel. Bolest na hrudi. Jen někdy. Jednou dvakrát týdně. Kašel spíše psychická záležitost. Když se na vše chci vykašlat. Místo házení věcmi. Míst zvracení. Tak špatně na tom ještě nejsem. Potřebuji brusle.
A heroe of war...and when I come home, they'll be damn proud of me...
 


Komentáře

1 bludickka | Web | 5. prosince 2012 v 16:57 | Reagovat

Jsem ráda, že píšeš. I když nevesele. Mrzí mě, že se tu neobjevuješ častěji (případně na mém blogu :) V hlavě už jsem ti dvakrát odpověděla, jenže nebyl u toho papír. A v hlavě mi to jde stejně nejlíp, protože ručně myšlenky nestíhám zaznamenávat. Tak snad brzy.. do Vánoc musím.

2 Arkadina | Web | 16. prosince 2012 v 20:02 | Reagovat

bludickka: Někdo ručně, někdo elektronicky. Kdyby se reakce mohly předávat během čtení článku. To bych asi komentovala o dost rychleji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.