Článek 15 (1)

19. září 2012 v 21:41 | Arkadina
Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Každý má právo změnit své náboženství nebo víru anebo být bez náboženského vyznání.

Před mnoha a mnoha lety. Na prázdninách u babičky. Prázdninách v okresním městě. Byt v jedenáctém patře. Celý den pohádky na videu. Večer koupání ve vaně s pěnou. Před spaním nám babička četla Mikeše. A usnula u toho. Krásné. Ale nejhezčí byl pohled z výšky na město, které září ve tmě.


Venku tma. Několik lamp. Kostel, který kupodivu není nasvícený. Blikající letadla, která jdou na přistání. Monotónní hukot ledničky. Spící pan letec. Pocit klidu a pohody. V žaludku půlka sušenek Disco s vanilkovou příchutí - protože kakau se vyhýbám - a mátový čaj s chutí jablka. Provinilost. Protože na váze bylo posledně 54. Protože jsem byla hloupá. Miluji arašídové máslo. Ale kompletně mi zastaví trávení. Ne, že by to s ním normálně bylo nějak slavné, ale teď nepomáhají ani koňské dávky mátového a zeleného čaje. Hloupá.
Snaha koupit si kalhoty. Neúspěšná. A to jsem na Chodově minula opravdu jen obchody, které jsou výrazně mimo mou cenovou kategorii. Náročné požadavky. Modré. Rovné nohavice. Ne riflovina. Když jsem si kupovala plavky, tak bylo takových všude plno.
Zatím mám Prahu ráda. Časem se to možná změní. Povinnosti, škola, zima, strach a tak. Ale teď je mi tu dobře. V našem bytě. Zítra mi přijede auto s porcelánem. Máme dvě sady talířů, skleniček a dva čajové servisy. Jeden od rodičů mých, jeden od rodičů pana letce. A mám vysavač. Zelený. Za necelé dva tisíce. Nesla jsem ho sama. Pěšky. Skoro dva kilometry. K čemu mi je, že má kolečka, když je zabalený v krabici. Vést si ho za hadici na vysávání. Volat na něj k noze. Chovat se k němu jako ke psovi. Kdo je větší blázen? Ta, co nese sama bednu od vysavače, nebo ta, co táhne vysavač po městě? Skóre je namožené svaly u krku a modřina na kyčli. A také jedna na ruce. Po odběru krve. Kvůli jaterním testům kvůli antikoncepci.
Líbí se mi ten pocit. Doprava hučí z venku. Aby také ne. A navíc, je pokažené okno. Čekáme, až ho domácí spraví. Snad to bude brzy. Za pár dní poslat druhý nájem. Počkat, až mi pan letec pošle jeho část. Snad ji pošle. Bojím se, aby ji měl. Musím mu věřit.
Po dlouhé době úspěch. Nebo změna. Nevím. Když jsem nahoře, tak je schopný se uspokojit. Trvalo přibližně sto milování, než jsme přišli jak na to, ale povedlo se. Instruktáž o stimulaci rukou. Připomnělo mi to Sophiinu volbu. Dlouho jsem myslela, že je to kniha o filozofii, ale teď už si tím nejsem zcela jista. Hovor ve sprše na téma orální sex. Zdál se překvapen mým neutrálním a mírně pozitivním postojem k němu. Ačkoliv já vlastně nevím, o čem mluvím. Možná bych to chtěla zkusit? Netuším. Ukončení rozhovoru: "Třeba to někdy zkusíme. Času máme dost."
Baterie vybita. Připojte na elektrickou síť. Nebo jděte spát. Dobrou noc strýčku Fido. Dobrou noc děti.
 


Komentáře

1 bludickka | Web | 21. září 2012 v 18:02 | Reagovat

54 tam mám taky. Vyhovuje, spíš se bojím nárůstu. Blíží se kontrola na endokrinologii spojená s nárůstem léků. Tentokrát asi budu muset. Nechci přibrat! Chci být stejná jako jsem.

Na arašídové máslo jsem koukala v Tescu. Ale nevěděla jsem jaké. Vážně jsem ho nikdy neměla. Objevit novou chuť by mohlo být prima. Ale ne novou závislost :)

Taky potřebuju kalhoty. A nechci džíny!! Sehnat sedící podprsenku je ale ještě nadlidštější úkol.

Měla jsi ho vybalit, mohla to být legrace. Třeba by ti pak někdo pomohl :)

Konečně slyším něco o sexu :) Mám pocit, že o něm se mnou nikdo nemluví :) Na to bylo fajn Španělsko..teď už jsem zase myšlenkama jinde než u sexu. a orální sex bohužel není můj favorit.

2 Arkadina | Web | 24. září 2012 v 12:23 | Reagovat

Třeba to nebude nutné. I když, to asi víš ty lépe.
Kupované arašídové máslo je sázka do loterie. Ještě jsem neobjevila dobré. Ale třeba to jednou přijde a já najdu nějaké, které mi bude vyhovovat. Rozhodně si ale už nikdy nekoupím máslo od Bohemia Grande. Jeden zážitek stačil. Vlastně jediné máslo, které jsem vyhodila.
Podprsenka. Hmm. Asi bych na její koupi měla také zapracovat.
Možná, že když začneš první, tak se ostatní přidají.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.