Článek 7 (1)

16. března 2012 v 16:07 | Arkadina
Nedotknutelnost osoby a jejího soukromí je zaručena. Omezena může být jen v případech stanovených zákonem.

Žiju. A říká se tomu myslím nedostatek času. Škola, učení na maturitu, učení do školy, pan letec, spánek, bloumání internetem.
Mám devatenáct. A nejsem panna. Od 2. 3. 2012. A měl o tom být článek. Možná ho ještě dokončím.


Co jinak? Jedla jsem. Pár týdnů. Pár kilo čokolády. Pár kilo arašídů. Takže tento týden zase režim. A vzalo mě to víc, než jsem čekala. Pár lžic arašídového másla po návratu domů a oddělalo mě to. Zvláštní.
Pan letec to očividně myslí dost vážně. Chce jít se mnou do Prahy, pokud se tam dostanu. Vztah, kterému jsem dávala pár týdnů, on vidí na tři či čtyři roky. Už neřeším, zda ho mám či nemám ráda či zda ho miluji. První mu říkám často, druhé jen občas. Má to výhodu. Když mu řeknu to druhé, je půl dne nadšen. Přesně jak jsem chtěla. Ale nejsem vždy tak cynická. Je mi dobře, když u něj jen tak sedím a jím chleba se sýrem. Když je mi mizerně a obejme mě. Když říká, že mu zlepšuji náladu. Když říká: "Musím ti koupit čaj, už dochází." Popřípadě obměna věty: "Jo, a dal jsem si tvůj čaj, jestli nevadí." Čaj, který on koupil pro mě, je u něj a podle mě je jeho. Líbí se mi, že mě někdo má rád pro mě samou. Bezpodmínečně rád. Je na mě hodný. Neřeším, zda ho mám ráda. Snažím se mu dělat radost.
Samozřejmě, má slabé chvilky. Někdy (tak jednou týdně), se bojí, že ho podvádím. Často (každý druhý den) se bojí, že ho opustím. Občas lze z jeho chování poznat, že mu není po chuti, jak málo (dvakrát až třikrát týdně) jsem s ním. Ale bludiččina rada funguje. A vzhledem k tomu, že to snad bude číst: pozdravuje tě. Sice ji vůbec nezná (ne, že já bych ji snad znala), ale párkrát jsem se o ní zmínila.
Tak jo, je mi líp. Arašídové máslo se s žaludkem nějak popasovalo, čas jít péct si vlastní dort. Těším se na to. Člověk nemá moc často příležitost péct dort, takže si užiju. Zvlášť teď, když už několik týdnů ani nepeču ani neuklízím. Snad potom školu nějak stihnu.
PS: I překlad je skvělý.

 


Komentáře

1 bludickka | Web | 16. března 2012 v 20:26 | Reagovat

jupí! konečně článek, dívám se skoro každý den, když jsem na blogu :) těším se na ten článek o 2.3.2012 :)

tak Arkadina se postěhuje do Prahy? :)a na jakou školu? tak to mě ještě nakonec vypátrá :D

2 Arkadina | Web | 18. března 2012 v 8:43 | Reagovat

bludickka: A jéje, tak to bych ho asi měla dokončit. Ačkoliv, no, třeba bude fajn si ho v osmdesáti přečíst.
Nejspíš. Na slovutnou Karlovu (takže všechno bude staré, chaotické, nikdo se nebude o studenty zajímat, všem bude jedno, že vyletíš, nikdo nebude nic vědět...) Pátrat začnu, jak dokončím maturitu. Jen se proklínám, že jsem si nezkopírovala jeden článek od tebe z blogu, který už zmizel, mohl mi dost pomoct. Ale míním to zvládnout i bez něj. Teď mě něco napadá. Ale bude to zase slepá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.